birma
Maak van
WK-Uitslagen.nl
jouw startpagina

Uw banner hier?

Uw banner hier?

Uw banner hier?

Uw banner hier?

Uw banner hier?

Uw banner hier?

Uw banner hier?

banner

De WK-Selecties, spelers, overzicht met rugnummers en de voetbalclubs waarvoor ze spelen!
Klik hier om terug te gaan naar de hoofdpagina.

Groep A

Duitsland
Bondscoach: JŁrgen Klinsmann
  1 GK LEHMANN Jens - (Arsenal, ENG)
  2 DF JANSEN Marcell - (Borussia Moenchengladbach, GER)
  3 DF FRIEDRICH Arne - (Hertha Berlin, GER)
  4 DF HUTH Robert - (Chelsea, ENG)
  5 MF KEHL Sebastian - (Borussia Dortmund, GER)
  6 DF NOWOTNY Jens - (Bayer Leverkusen, GER)
  7 MF SCHWEINSTEIGER Bastian - (Bayern Munich, GER)
  8 MF FRINGS Torsten - (Werder Bremen, GER)
  9 FW HANKE Mike - (Wolfsburg, GER)
10 FW NEUVILLE Oliver - (Borussia Moenchengladbach, GER)
11 FW KLOSE Miroslav - (Werder Bremen, GER)
12 GK KAHN Oliver - (Bayern Munich, GER)
13 MF BALLACK Michael - (Bayern Munich, GER)
14 FW ASAMOAH Gerald - (Schalke 04, GER)
15 MF HITZLSPERGER Thomas - (VfB Stuttgart, GER)
16 DF LAHM Philipp - (Bayern Munich, GER)
17 DF MERTESACKER Per - (Hanover 96, GER)
18 MF BOROWSKI Tim - (Werder Bremen, GER)
19 MF SCHNEIDER Bernd - (Bayer Leverkusen, GER)
20 FW PODOLSKI Lukas - (FC Cologne, GER)
21 DF METZELDER Christoph - (Borussia Dortmund, GER)
22 MF ODONKOR David - (Borussia Dortmund, GER)
23 GK HILDEBRAND Timo - (VfB Stuttgart, GER)

Costa Rica
Bondscoach: Alexandre Guimaraes
  1 GK MESEN Alvaro - (Herediano, CRC)
  2 DF DRUMMOND Jervis - (Saprissa, CRC)
  3 DF MARIN Luis - (Alajuelense, CRC)
  4 DF UMANA Michael - (Brujas, CRC)
  5 DF MARTINEZ Gilberto - (Brescia, ITA)
  6 MF FONSECA Danny - (Cartagines, CRC)
  7 MF BOLANOS Christian - (Saprissa, CRC)
  8 MF SOLIS Mauricio - (Comunicaciones, GUA)
  9 FW WANCHOPE Paulo - (Herediano, CRC)
10 MF CENTENO Walter - (Saprissa, CRC)
11 FW GOMEZ Ronald - (Saprissa, CRC)
12 DF GONZALEZ Leonardo - (Herediano, CRC)
13 FW BERNARD Kurt - (Puntarenas, CRC)
14 MF AZOFEIFA Randall - (Saprissa, CRC)
15 DF WALLACE Harold - (Alajuelense, CRC)
16 MF HERNANDEZ Carlos - (Alajuelense, CRC)
17 DF BADILLA Gabriel - (Saprissa, CRC)
18 GK PORRAS Jose - (Saprissa, CRC)
19 FW SABORIO Alvaro - (Saprissa, CRC)
20 MF SEQUEIRA Douglas - (Real Salt Lake, USA)
21 FW NUNEZ Victor - (Cartagines, CRC)
22 DF RODRIGUEZ Michael - (Alajuelense, CRC)
23 GK ALFARO Wardy - (Alajuelense, CRC)

Polen
Bondscoach: Pawel Janas
  1 GK BORUC Artur - (Celtic, SCO)
  2 DF JOP Mariusz - (FK Moscow, RUS)
  3 DF GANCARCZYK Seweryn - (Metalist Kharkiv, UKR)
  4 DF BASZCZYNSKI Marcin - (Wisla Krakow, POL)
  5 MF KOSOWSKI Kamil - (Southampton, ENG)
  6 DF BAK Jacek - (Al Rayyan, QAT)
  7 MF SOBOLEWSKI Radoslaw - (Wisla Krakow, POL)
  8 MF KRZYNOWEK Jacek - (Bayer Leverkusen, GER)
  9 FW ZURAWSKI Maciej - (Celtic, SCO)
10 MF SZYMKOWIAK Miroslav - (Trabzonspor, TUR)
11 FW RASIAK Grzegorz - (Southampton, ENG)
12 GK KUSZCZAK Tomasz - (West Bromwich Albion, ENG)
13 MF MILA Sebastian - (Austria Vienna, AUT)
14 DF ZEWLAKOW Michal - (Anderlecht, BEL)
15 MF SMOLAREK Ebi - (Borussia Dortmund, GER)
16 MF RADOMSKI Arkadiusz - (Austria Vienna, AUT)
17 DF DUDKA Dariusz - (Wisla Krakow, POL)
18 DF LEWANDOWSKI Mariusz - (Shakhtar Donetsk, UKR)
19* MF GORAWSKI Damian - (FK Moscow, RUS)
20 MF GIZA Piotr - (Cracovia, POL)
21 FW JELEN Ireneusz - (Wisla Plock, POL)
22 GK FABIANSKI Lukasz - (Legia Warsaw, POL)
23 FW BROZEK Pawel - (Wisla Krakow, POL)
*wordt vervangen

Ecuador
Bondscoach: Luis SuŠrez
  1 GK VILLAFUERTE Edwin - (Deportivo Quito, ECU)
  2 DF GUAGUA Jorge - (El Nacional, ECU)
  3 DF HURTADO Ivan - (Al Arabi, QAT)
  4 DF DE LA CRUZ Ulises - (Aston Villa, ENG)
  5 DF PERLAZA Jose - (Olmedo, ECU)
  6 MF URRUTIA Patricio - (LDU Quito, ECU)
  7 MF LARA Christian - (El Nacional, ECU)
  8 MF MENDEZ Edison - (LDU Quito, ECU)
  9 FW BORJA Felix - (El Nacional, ECU)
10 FW KAVIEDES Ivan - (Argentinos Juniors, ARG)
11 FW DELGADO Agustin - (LDU Quito, ECU)
12 GK MORA Cristian - (LDU Quito, ECU)
13 DF AMBROSSI Paul - (LDU Quito, ECU)
14 MF CASTILLO Segundo - (El Nacional, ECU)
15 MF AYOVI Marlon - (Deportivo Quito, ECU)
16 MF VALENCIA Luis - (Recreativo Huelva, ESP)
17 DF ESPINOZA Giovanny - (LDU Quito, ECU)
18 DF REASCO Neicer - (LDU Quito, ECU)
19 MF SARITAMA Luis - (Deportivo Quito, ECU)
20 MF TENORIO Edwin - (Barcelona, ECU)
21 FW TENORIO Carlos - (Al Sadd, QAT)
22 GK LANZA Damian - (Aucas, ECU)
23 FW BENITEZ Christian - (El Nacional, ECU)

Groep B

Engeland
Bondscoach: Sven-GŲran Eriksson
  1 GK ROBINSON Paul - (Tottenham Hotspur, ENG)
  2 DF NEVILLE Gary - (Manchester Utd., ENG)
  3 DF COLE Ashley - (Arsenal, ENG)
  4 MF GERRARD Steven - (Liverpool, ENG)
  5 DF FERDINAND Rio - (Manchester Utd., ENG)
  6 DF TERRY John - (Chelsea, ENG)
  7 MF BECKHAM David - (Real Madrid, ESP)
  8 MF LAMPARD Frank - (Chelsea, ENG)
  9 FW ROONEY Wayne - (Manchester Utd., ENG)
10 FW OWEN Michael - (Newcastle, ENG)
11 MF COLE Joe - (Chelsea, ENG)
12 DF CAMPBELL Sol - (Arsenal, ENG)
13 GK JAMES David - (Manchester City, ENG)
14 DF BRIDGE Wayne - (Fulham, ENG)
15 DF CARRAGHER Jamie - (Liverpool, ENG)
16 MF HARGREAVES Owen - (Bayern Munich, GER)
17 MF JENAS Jermaine - (Tottenham Hotspur, ENG)
18 MF CARRICK Michael - (Tottenham Hotspur, ENG)
19 MF LENNON Aaron - (Tottenham Hotspur, ENG)
20 MF DOWNING Stewart - (Middlesbrough, ENG)
21 FW CROUCH Peter - (Liverpool, ENG)
22 GK GREEN Robert - (Norwich, ENG)
23 FW WALCOTT Theo - (Arsenal, ENG)

Paraguay
Bondscoach: Anibal Ruiz
  1 GK VILLAR Justo - (Newells Old Boys, ARG)
  2 DF NUNEZ Jorge - (Estudiantes, ARG)
  3 DF TOLEDO Delio - (Zaragoza, ESP)
  4 DF GAMARRA Carlos - (Palmeiras, BRA)
  5 DF CACERES Julio Cesar - (River Plate, ARG)
  6 MF BONET Carlos - (Libertad, PAR)
  7 MF CABANAS Salvador - (Jaguares Chiapas, MEX)
  8 MF BARRETO Edgar - (NEC Nijmegen, NED)
  9 FW SANTA CRUZ Roque - (Bayern Munich, GER)
10 MF ACUNA Roberto - (Deportivo La Coruna, ESP)
11 MF GAVILAN Diego - (Newells Old Boys, ARG)
12 GK GOMEZ Derlis - (Sportivo Luqueno, PAR)
13 MF PAREDES Carlos - (Reggina, ITA)
14 DF DA SILVA Paulo - (Toluca, MEX)
15 DF MANZUR Julio - (Santos, BRA)
16 MF RIVEROS Cristian - (Libertad, PAR)
17 MF MONTIEL Jose - (Olimpia Asuncion, PAR)
18 FW VALDEZ Nelson - (Werder Bremen, GER)
19 MF DOS SANTOS Julio - (Bayern Munich, GER)
20 FW CARDOZO Jose - (no club affiliation, UNK)
21 DF CANIZA Denis - (Cruz Azul, MEX)
22 GK BOBADILLA Aldo - (Libertad, PAR)
23 FW CUEVAS Nelson - (Pachuca, MEX)

Trinidad and Tobago
Bondscoach: Leo Beenhakker
  1 GK HISLOP Shaka - (West Ham, ENG)
  2 DF COX Ian - (Gillingham, ENG)
  3 DF JOHN Avery - (New England Revolution, USA)
  4 DF ANDREWS Marvin - (Rangers, SCO)
  5 DF SANCHO Brent - (Gillingham, ENG)
  6 DF LAWRENCE Dennis - (Wrexham, WAL)
  7 MF BIRCHALL Christopher - (Port Vale, ENG)
  8 DF GRAY Cyd - (San Juan Jabloteh, TRI)
  9 MF WHITLEY Aurtis - (San Juan Jabloteh, TRI)
10 FW LATAPY Russell - (Falkirk, SCO)
11 MF EDWARDS Carlos - (Luton Town, ENG)
12 FW SAMUEL Collin - (Dundee Utd., SCO)
13 FW GLEN Cornell - (Los Angeles Galaxy, USA)
14 FW JOHN Stern - (Coventry, ENG)
15 FW JONES Kenwyne - (Southampton, ENG)
16 MF SPANN Silvio - (no club affiliation, UNK)
17 DF CHARLES Atiba - (W Connection, TRI)
18 MF THEOBALD Densill - (Falkirk, SCO)
19 FW YORKE Dwight - (Sydney FC, AUS)
20 FW SCOTLAND Jason - (St. Johnstone, SCO)
21 GK JACK Kelvin - (Dundee FC, SCO)
22 GK INCE Clayton - (Coventry, ENG)
23 MF WOLFE Anthony - (San Juan Jabloteh, TRI)

Zweden
Bondscoach: Lars Lagerbšck
  1 GK ISAKSSON Andreas - (Rennes, FRA)
  2 DF NILSSON Mikael - (Panathinaikos, GRE)
  3 DF MELLBERG Olof - (Aston Villa, ENG)
  4 DF LUCIC Teddy - (Haecken, SWE)
  5 DF EDMAN Erik - (Rennes, FRA)
  6 MF LINDEROTH Tobias - (Copenhagen, DEN)
  7 MF ALEXANDERSSON Niclas - (Gothenburg, SWE)
  8 MF SVENSSON Anders - (Elfsborg, SWE)
  9 MF LJUNGBERG Freddie - (Arsenal, ENG)
10 FW IBRAHIMOVIC Zlatan - (Juventus, ITA)
11 FW LARSSON Henrik - (Barcelona, ESP)
12 GK ALVBAGE John - (Viborg, DEN)
13 DF HANSSON Petter - (Heerenveen, NED)
14 DF STENMAN Fredrik - (Bayer Leverkusen, GER)
15 DF SVENSSON Karl - (Gothenburg, SWE)
16 MF KALLSTROM Kim - (Rennes, FRA)
17 FW ELMANDER Johan - (Brondby, DEN)
18 FW JONSON Mattias - (Djurgarden, SWE)
19 MF ANDERSSON Daniel - (Malmo, SWE)
20 FW ALLBACK Marcus - (Copenhagen, DEN)
21 MF WILHELMSSON Christian - (Anderlecht, BEL)
22 FW ROSENBERG Markus - (Ajax, NED)
23 GK SHAABAN Rami - (Fredrikstad, NOR)

Groep C

ArgentiniŽ
Bondscoach: Josť Pekerman
  1 GK ABBONDANZIERI Roberto - (Boca Juniors, ARG)
  2 DF AYALA Roberto - (Valencia, ESP)
  3 DF SORIN Juan - (Villarreal, ESP)
  4 DF COLOCCINI Fabricio - (Deportivo La Coruna, ESP)
  5 MF CAMBIASSO Esteban - (Inter, ITA)
  6 DF HEINZE Gabriel - (Manchester Utd., ENG)
  7 FW SAVIOLA Javier - (Sevilla FC, ESP)
  8 MF MASCHERANO Javier - (Corinthians, BRA)
  9 FW CRESPO Hernan - (Chelsea, ENG)
10 MF RIQUELME Juan - (Villarreal, ESP)
11 FW TEVEZ Carlos - (Corinthians, BRA)
12 GK FRANCO Leonardo - (Atletico Madrid, ESP)
13 DF SCALONI Lionel - (West Ham, ENG)
14 FW PALACIO Rodrigo - (Boca Juniors, ARG)
15 DF MILITO Gabriel - (Zaragoza, ESP)
16 MF AIMAR Pablo - (Valencia, ESP)
17 DF CUFRE Leandro - (AS Rome, ITA)
18 MF RODRIGUEZ Maxi - (Atletico Madrid, ESP)
19 FW MESSI Lionel - (Barcelona, ESP)
20 FW CRUZ Julio - (Inter, ITA)
21 DF BURDISSO Nicolas - (Inter, ITA)
22 MF GONZALEZ Luis - (Porto, POR)
23 GK USTARI Oscar - (Independiente, ARG)

Ivoorkust
Bondscoach: Henri Michel
  1 GK TIZIE Jean-Jacques - (Esperance, TUN)
  2 DF BOKA Arthur - (Strasbourg, FRA)
  3 MF AKALE Kanga - (Auxerre, FRA)
  4 DF TOURE Kolo - (Arsenal, ENG)
  5 MF ZOKORA Didier - (Saint-Etienne, FRA)
  6 DF KOUASSI Blaise - (Troyes, FRA)
  7 MF FAE Emerse - (Nantes, FRA)
  8 FW KALOU Bonaventure - (Paris St-Germain, FRA)
  9 FW KONE Arouna - (PSV Eindhoven, NED)
10 MF YAPI YAPO Gilles - (Young Boys, SUI)
11 FW DROGBA Didier - (Chelsea, ENG)
12 DF MEITE Abdoulaye - (Marseille, FRA)
13 DF ZORO Marc - (Messina, ITA)
14 FW KONE Bakary - (Nice, FRA)
15 FW DINDANE Aruna - (Lens, FRA)
16 GK GNANHOUAN Gerard - (Montpellier, FRA)
17 DF DOMORAUD Cyrille - (Creteil, FRA)
18 MF KEITA Kader - (Lille, FRA)
19 MF TOURE Yaya - (Olympiakos, GRE)
20 MF DEMEL Guy - (Hamburger SV, GER)
21 DF EBOUE Emmanuel - (Arsenal, ENG)
22 MF ROMARIC - (Le Mans, FRA)
23 GK BARRY Boubacar - (Beveren, BEL)

ServiŽ en Montenegro
Bondscoach: Ilija Petkovic
  1 GK JEVRIC Dragoslav - (Ankaraspor, TUR)
  2 MF ERGIC Ivan - (Basel, SUI)
  3 DF DRAGUTINOVIC Ivica - (Sevilla FC, ESP)
  4 MF DULJAJ Igor - (Shakhtar Donetsk, UKR)
  5 DF VIDIC Nemanja - (Manchester Utd., ENG)
  6 DF GAVRANCIC Goran - (Dynamo Kyiv, UKR)
  7 MF KOROMAN Ognjen - (Portsmouth, ENG)
  8 FW KEZMAN Mateja - (Atletico Madrid, ESP)
  9 FW MILOSEVIC Savo - (Osasuna, ESP)
10 MF STANKOVIC Dejan - (Inter, ITA)
11 MF DJORDJEVIC Predrag - (Olympiakos, GRE)
12 GK KOVACEVIC Oliver - (CSKA Sofia, BUL)
13 DF BASTA Dusan - (Crvena Zvezda, SCG)
14 DF DJORDJEVIC Nenad - (Partizan, SCG)
15 DF DUDIC Milan - (Crvena Zvezda, SCG)
16 FW VUCINIC Mirko - (Lecce, ITA)
17 MF NADJ Albert - (Partizan, SCG)
18 MF VUKIC Zvonimir - (Partizan, SCG)
19 FW ZIGIC Nikola - (Crvena Zvezda, SCG)
20 DF KRSTAJIC Mladen - (Schalke 04, GER)
21 FW LJUBOJA Danijel - (VfB Stuttgart, GER)
22 MF ILIC Sasa - (Galatasaray, TUR)
23 GK STOJKOVIC Vladimir - (Crvena Zvezda, SCG)

Nederland
Bondscoach: Marco van Basten
  1 GK VAN DER SAR Edwin - (Manchester Utd., ENG)
  2 DF JALIENS Kew - (AZ Alkmaar, NED)
  3 DF BOULAHROUZ Khalid - (Hamburger SV, GER)
  4 DF MATHIJSEN Joris - (AZ Alkmaar, NED)
  5 DF VAN BRONCKHORST Giovanni - (Barcelona, ESP)
  6 MF LANDZAAT Denny - (AZ Alkmaar, NED)
  7 FW KUYT Dirk - (Feyenoord, NED)
  8 MF COCU Phillip - (PSV Eindhoven, NED)
  9 FW VAN NISTELROOIJ Ruud - (Manchester Utd., ENG)
10 MF VAN DER VAART Rafael - (Hamburger SV, GER)
11 FW ROBBEN Arjen - (Chelsea, ENG)
12 DF KROMKAMP Jan - (Liverpool, ENG)
13 DF OOIJER Andre - (PSV Eindhoven, NED)
14 DF HEITINGA John - (Ajax, NED)
15 DF DE CLER Tim - (AZ Alkmaar, NED)
16 MF MADURO Hedwiges - (Ajax, NED)
17 FW VAN PERSIE Robin - (Arsenal, ENG)
18 MF VAN BOMMEL Mark - (Barcelona, ESP)
19 FW VENNEGOOR OF HESSELINK Jan - (PSV Eindhoven, NED)
20 MF SNEIJDER Wesley - (Ajax, NED)
21 FW BABEL Ryan - (Ajax, NED)
22 GK TIMMER Henk - (AZ Alkmaar, NED)
23 GK STEKELENBURG Maarten - (Ajax, NED)

Groep D

Mexico
Bondscoach: Ricardo La Volpe
  1 GK SANCHEZ Oswaldo - (Guadalajara, MEX)
  2 DF SUAREZ Claudio - (Chivas, USA)
  3 DF SALCIDO Carlos - (Guadalajara, MEX)
  4 DF MARQUEZ Rafael - (Barcelona, ESP)
  5 DF OSORIO Ricardo - (Cruz Azul, MEX)
  6 MF TORRADO Gerardo - (Cruz Azul, MEX)
  7 MF ZINHA - (Toluca, MEX)
  8 MF PARDO Pavel - (America, MEX)
  9 FW BORGETTI Jared - (Bolton Wanderers, ENG)
10 FW FRANCO Guillermo - (Villarreal, ESP)
11 FW MORALES Ramon - (Guadalajara, MEX)
12 GK CORONA Jose - (Tecos UAG, MEX)
13 GK OCHOA Guillermo - (America, MEX)
14 DF PINEDA Gonzalo - (Guadalajara, MEX)
15 DF CASTRO Jose Antonio - (America, MEX)
16 DF MENDEZ Mario - (Monterrey, MEX)
17 FW FONSECA Jose - (Cruz Azul, MEX)
18 DF GUARDADO Andres - (Atlas, MEX)
19 FW BRAVO Omar - (Guadalajara, MEX)
20 MF GARCIA Rafael - (Atlas, MEX)
21 FW ARELLANO Jesus - (Monterrey, MEX)
22 DF RODRIGUEZ Francisco - (Guadalajara, MEX)
23 MF PEREZ Luis - (Monterrey, MEX)

Iran
Bondscoach: Branko Ivankovic
  1 GK MIRZAPOUR Ebrahim - (Foolad Ahvaz, IRN)
  2 MF MAHDAVIKIA Mehdi - (Hamburger SV, GER)
  3 DF BAKHTIARIZADEH Sohrab - (Saba Battery Tehran, IRN)
  4 DF GOLMOHAMMADI Yahya - (Saba Battery Tehran, IRN)
  5 DF REZAEI Rahman - (Messina, ITA)
  6 MF NEKOUNAM Javad - (Al Sharjah, UAE)
  7 MF ZANDI Ferydoon - (Kaiserslautern, GER)
  8 MF KARIMI Ali - (Bayern Munich, GER)
  9 FW HASHEMIAN Vahid - (Hanover 96, GER)
10 FW DAEI Ali - (Saba Battery Tehran, IRN)
11 FW KHATIBI Rasoul - (Pas Tehran, IRN)
12 GK ROUDBARIAN Hassan - (Pas Tehran, IRN)
13 DF KAABI Hossein - (Foolad Ahvaz, IRN)
14 MF TEYMOURIAN Andranik - (AbooMoslem, IRN)
15 FW BORHANI Arash - (Pas Tehran, IRN)
16 FW ENAYATI Reza - (Esteghlal Tehran, IRN)
17 FW KAZEMEIAN Javad - (Pirouzi, IRN)
18 DF ZARE Sattar - (Bargh Shiraz, IRN)
19 DF SADEQI Amir Hossein - (Esteghlal Ahvaz, IRN)
20 DF NOSRATI Mohammad - (Pas Tehran, IRN)
21 MF MADANCHI Mehrzad - (Pirouzi, IRN)
22 GK TALEBLOO Vahid - (Esteghlal Tehran, IRN)
23 MF SHOJAEI Masoud - (Saipa Karadj, IRN)

Angola
Bondscoach: Louis Oliveira GonÁalves
  1 GK JOAO RICARDO - (no club affiliation, UNK)
  2 DF MARCOS AIROSA - (Barreirense, POR)
  3 DF JAMBA - (AS Aviacao, ANG)
  4 DF LEBO LEBO - (Petro Atletico, ANG)
  5 DF KALI - (Barreirense, POR)
  6 MF MILOY - (Interclube, ANG)
  7 MF FIGUEIREDO - (Varzim, POR)
  8 MF ANDRE - (Al Kuwait, KUW)
  9 FW MANTORRAS - (Benfica, POR)
10 FW AKWA - (no club affiliation, UNK)
11 MF MATEUS - (Gil Vicente, POR)
12 GK LAMA - (Petro Atletico, ANG)
13 MF EDSON - (Pacos Ferreira, POR)
14 MF MENDONCA - (Varzim, POR)
15 DF RUI MARQUES - (Hull City, ENG)
16 FW FLAVIO - (Al Ahly, EGY)
17 MF ZE KALANGA - (Petro Atletico, ANG)
18 FW LOVE - (AS Aviacao, ANG)
19 FW ANDRE TITI BUENGO - (Clermont, FRA)
20 DF LOCO - (Primeiro de Agosto, ANG)
21 DF DELGADO - (Petro Atletico, ANG)
22 GK MARIO - (Interclube, ANG)
23 DF MARCO ABREU - (Portimonense, POR)

Portugal
Bondscoach: Luiz Felipe Scolari
  1 GK RICARDO - (Sporting, POR)
  2 DF PAULO FERREIRA - (Chelsea, ENG)
  3 DF CANEIRA - (Sporting, POR)
  4 DF RICARDO COSTA - (Porto, POR)
  5 DF FERNANDO MEIRA - (VfB Stuttgart, GER)
  6 MF COSTINHA - (Dynamo Moscow, RUS)
  7 FW LUIS FIGO - (Inter, ITA)
  8 MF PETIT - (Benfica, POR)
  9 FW PAULETA - (Paris St-Germain, FRA)
10 MF HUGO VIANA - (Valencia, ESP)
11 FW SIMAO SABROSA - (Benfica, POR)
12 GK QUIM - (Benfica, POR)
13 DF MIGUEL - (Valencia, ESP)
14 DF NUNO VALENTE - (Everton, ENG)
15 FW BOA MORTE - (Fulham, ENG)
16 DF RICARDO CARVALHO - (Chelsea, ENG)
17 FW CRISTIANO RONALDO - (Manchester Utd., ENG)
18 MF MANICHE - (Chelsea, ENG)
19 MF TIAGO - (Lyon, FRA)
20 MF DECO - (Barcelona, ESP)
21 FW NUNO GOMES - (Benfica, POR)
22 GK BRUNO VALE - (Estrela Amadora, POR)
23 FW HELDER POSTIGA - (Saint-Etienne, FRA)

Groep E

ItaliŽ
Bondscoach: Marcello Lippi
  1 GK BUFFON Gianluigi - (Juventus, ITA)
  2 DF ZACCARDO Cristian - (Palermo, ITA)
  3 DF GROSSO Fabio - (Palermo, ITA)
  4 MF DE ROSSI Daniele - (AS Rome, ITA)
  5 DF CANNAVARO Fabio - (Juventus, ITA)
  6 DF BARZAGLI Andrea - (Palermo, ITA)
  7 FW DEL PIERO Alessandro - (Juventus, ITA)
  8 MF GATTUSO Gennaro - (AC Milan, ITA)
  9 FW TONI Luca - (Fiorentina, ITA)
10 MF TOTTI Francesco - (AS Rome, ITA)
11 FW GILARDINO Alberto - (AC Milan, ITA)
12 GK PERUZZI Angelo - (Lazio, ITA)
13 DF NESTA Alessandro - (AC Milan, ITA)
14 GK AMELIA Marco - (Livorno, ITA)
15 FW IAQUINTA Vincenzo - (Udinese, ITA)
16 MF CAMORANESI Mauro - (Juventus, ITA)
17 MF BARONE Simone - (Palermo, ITA)
18 FW INZAGHI Filippo - (AC Milan, ITA)
19 DF ZAMBROTTA Gianluca - (Juventus, ITA)
20 MF PERROTTA Simone - (AS Rome, ITA)
21 MF PIRLO Andrea - (AC Milan, ITA)
22 DF ODDO Massimo - (Lazio, ITA)
23 DF MATERAZZI Marco - (Inter, ITA)

Ghana
Bondscoach: Ratomir Dujkovic
  1 GK ADJEI Sammy - (Ashdod, ISR)
  2 DF SARPEI Hans - (Wolfsburg, GER)
  3 FW GYAN Asamoah - (Modena, ITA)
  4 DF KUFFOUR Samuel - (AS Rome, ITA)
  5 DF MENSAH John - (Rennes, FRA)
  6 DF PAPPOE Emmanuel - (Hapoel Kfar Saba, ISR)
  7 DF SHILLA Illiasu - (Asante Kotoko, GHA)
  8 MF ESSIEN Michael - (Chelsea, ENG)
  9 MF BOATENG Derek - (AIK Solna, SWE)
10 MF APPIAH Stephen - (Fenerbahce, TUR)
11 MF MUNTARI Sulley - (Udinese, ITA)
12 FW TACHIE-MENSAH Alex - (St Gall, SUI)
13 DF MOHAMED Habib - (King Faisal, GHA)
14 FW AMOAH Matthew - (Borussia Dortmund, GER)
15 DF PANTSIL John - (Hapoel Tel-Aviv, ISR)
16 GK OWU George - (AshantiGold, GHA)
17 DF QUAYE Daniel - (Hearts, GHA)
18 MF ADDO Eric - (PSV Eindhoven, NED)
19 FW PIMPONG Razak - (Copenhagen, DEN)
20 MF ADDO Otto - (Mainz 05, GER)
21 DF AHMED Issah - (Randers FC, DEN)
22 GK KINGSTON Richard - (Ankaraspor, TUR)
23 MF DRAMANI Haminu - (Crvena Zvezda, SCG)

Verenigde Staten
Bondscoach: Bruce Arena
  1 GK HOWARD Tim - (Manchester Utd., ENG)
  2 DF ALBRIGHT Chris - (Los Angeles Galaxy, USA)
  3 DF BOCANEGRA Carlos - (Fulham, ENG)
  4 DF MASTROENI Pablo - (Colorado Rapids, USA)
  5 MF O BRIEN John - (Chivas, USA)
  6 DF CHERUNDOLO Steve - (Hanover 96, GER)
  7 DF LEWIS Eddie - (Leeds, ENG)
  8 MF DEMPSEY Clint - (New England Revolution, USA)
  9 FW JOHNSON Eddie - (Kansas City Wizards, USA)
10 MF REYNA Claudio - (Manchester City, ENG)
11 FW CHING Brian - (Houston Dynamo, USA)
12 DF GIBBS Cory - (ADO Den Haag, NED)
13 DF CONRAD Jimmy - (Kansas City Wizards, USA)
14 MF OLSEN Ben - (Washington DC Utd., USA)
15 MF CONVEY Bobby - (Reading, ENG)
16 FW WOLFF Josh - (Kansas City Wizards, USA)
17 MF BEASLEY DaMarcus - (PSV Eindhoven, NED)
18 GK KELLER Kasey - (Borussia Moenchengladbach, GER)
19 GK HAHNEMANN Marcus - (Reading, ENG)
20 FW MC BRIDE Brian - (Fulham, ENG)
21 MF DONOVAN Landon - (Los Angeles Galaxy, USA)
22 DF ONYEWU Oguchi - (Standard Liege, BEL)
23 DF POPE Eddie - (Real Salt Lake, USA)

TsjechiŽ
Bondscoach: Karel BrŁckner
  1 GK CECH Petr - (Chelsea, ENG)
  2 DF GRYGERA Zdenek - (Ajax, NED)
  3 DF MARES Pavel - (Zenit St Petersburg, RUS)
  4 MF GALASEK Tomas - (Ajax, NED)
  5 MF KOVAC Radoslav - (Spartak Moscow, RUS)
  6 DF JANKULOVSKI Marek - (AC Milan, ITA)
  7 MF SMICER Vladimir - (Bordeaux, FRA)
  8 MF POBORSKY Karel - (Ceske Budejovice, CZE)
  9 FW KOLLER Jan - (Borussia Dortmund, GER)
10 MF ROSICKY Tomas - (Borussia Dortmund, GER)
11 MF NEDVED Pavel - (Juventus, ITA)
12 FW LOKVENC Vratislav - (Austria Salzburg, AUT)
13 DF JIRANEK Martin - (Spartak Moscow, RUS)
14 MF JAROLIM David - (Hamburger SV, GER)
15 FW BAROS Milan - (Aston Villa, ENG)
16 GK BLAZEK Jaromir - (Sparta Prague, CZE)
17 MF STAJNER Jiri - (Hanover 96, GER)
18 FW HEINZ Marek - (Galatasaray, TUR)
19 MF POLAK Jan - (Nuremberg, GER)
20 MF PLASIL Jaroslav - (Monaco, FRA)
21 DF UJFALUSI Tomas - (Fiorentina, ITA)
22 DF ROZEHNAL David - (Paris St-Germain, FRA)
23 GK KINSKY Antonin - (Saturn Moscow Region, RUS)

Groep F

BraziliŽ
Bondscoach: Carlos Alberto Parreira
  1 GK DIDA - (AC Milan, ITA)
  2 DF CAFU - (AC Milan, ITA)
  3 DF LUCIO - (Bayern Munich, GER)
  4 DF JUAN - (Bayer Leverkusen, GER)
  5 MF EMERSON - (Juventus, ITA)
  6 DF ROBERTO CARLOS - (Real Madrid, ESP)
  7 FW ADRIANO - (Inter, ITA)
  8 MF KAKA - (AC Milan, ITA)
  9 FW RONALDO - (Real Madrid, ESP)
10 MF RONALDINHO - (Barcelona, ESP)
11 MF ZE ROBERTO - (Bayern Munich, GER)
12 GK ROGERIO CENI - (Sao Paulo, BRA)
13 DF CICINHO - (Real Madrid, ESP)
14 DF LUISAO - (Benfica, POR)
15 DF CRIS - (Lyon, FRA)
16 DF GILBERTO - (Hertha Berlin, GER)
17 MF GILBERTO SILVA - (Arsenal, ENG)
18 MF EDMILSON - (Barcelona, ESP)
19 MF JUNINHO PERNAMBUCANO - (Lyon, FRA)
20 MF RICARDINHO - (Corinthians, BRA)
21 FW FRED - (Lyon, FRA)
22 GK JULIO CESAR - (Inter, ITA)
23 FW ROBINHO - (Real Madrid, ESP)

KroatiŽ
Bondscoach: Zlatko Kranjcar
  1 GK PLETIKOSA Stipe - (Hajduk Split, CRO)
  2 MF SRNA Darijo - (Shakhtar Donetsk, UKR)
  3 DF SIMUNIC Josip - (Hertha Berlin, GER)
  4 DF KOVAC Robert - (Juventus, ITA)
  5 DF TUDOR Igor - (Siena, ITA)
  6 MF VRANJES Jurica - (Werder Bremen, GER)
  7 DF SIMIC Dario - (AC Milan, ITA)
  8 MF BABIC Marko - (Bayer Leverkusen, GER)
  9 FW PRSO Dado - (Rangers, SCO)
10 MF KOVAC Niko - (Hertha Berlin, GER)
11 DF TOKIC Mario - (Austria Vienna, AUT)
12 GK DIDULICA Joe - (Austria Vienna, AUT)
13 DF TOMAS Stjepan - (Galatasaray, TUR)
14 MF MODRIC Luka - (Dinamo Zagreb, CRO)
15 MF LEKO Ivan - (Club Bruges, BEL)
16 MF LEKO Jerko - (Dynamo Kyiv, UKR)
17 FW KLASNIC Ivan - (Werder Bremen, GER)
18 FW OLIC Ivica - (CSKA Moscow, RUS)
19 MF KRANJCAR Niko - (Hajduk Split, CRO)
20 MF SERIC Anthony - (Panathinaikos, GRE)
21 FW BALABAN Bosko - (Club Bruges, BEL)
22 FW BOSNJAK Ivan - (Dinamo Zagreb, CRO)
23 GK BUTINA Tomislav - (Club Bruges, BEL)

AustraliŽ
Bondscoach: Guus Hiddink
  1 GK SCHWARZER Mark - (Middlesbrough, ENG)
  2 DF NEILL Lucas - (Blackburn Rovers, ENG)
  3 DF MOORE Craig - (Newcastle, ENG)
  4 MF CAHILL Tim - (Everton, ENG)
  5 MF CULINA Jason - (PSV Eindhoven, NED)
  6 DF POPOVIC Tony - (Crystal Palace, ENG)
  7 MF EMERTON Brett - (Blackburn Rovers, ENG)
  8 MF SKOKO Josip - (Wigan, ENG)
  9 FW VIDUKA Mark - (Middlesbrough, ENG)
10 FW KEWELL Harry - (Liverpool, ENG)
11 MF LAZARIDIS Stan - (Birmingham City, ENG)
12 GK COVIC Ante - (Hammarby, SWE)
13 MF GRELLA Vince - (Parma, ITA)
14 DF CHIPPERFIELD Scott - (Basel, SUI)
15 FW ALOISI John - (Alaves, ESP)
16 DF BEAUCHAMP Michael - (Central Coast Mariners, AUS)
17 FW THOMPSON Archie - (PSV Eindhoven, NED)
18 GK KALAC Zeljko - (AC Milan, ITA)
19 FW KENNEDY Joshua - (Dynamo Dresden, GER)
20 MF WILKSHIRE Luke - (Bristol City, ENG)
21 MF STERJOVSKI Mile - (Basel, SUI)
22 DF MILLIGAN Mark - (Sydney FC, AUS)
23 MF BRESCIANO Marco - (Parma, ITA)

Japan
Bondscoach: Zico
  1 GK NARAZAKI Seigo - (Nagoya Grampus Eight, JPN)
  2 DF TANAKA Makoto - (Jubilo Iwata, JPN)
  3 DF KOMANO Yuichi - (Sanfrecce Hiroshima, JPN)
  4 MF ENDO Yasuhito - (Gamba Osaka, JPN)
  5 DF MIYAMOTO Tsuneyasu - (Gamba Osaka, JPN)
  6 DF NAKATA Koji - (Basel, SUI)
  7 MF NAKATA Hidetoshi - (Bolton Wanderers, ENG)
  8 MF OGASAWARA Mitsuo - (Kashima Antlers, JPN)
  9 FW TAKAHARA Naohiro - (Hamburger SV, GER)
10 MF NAKAMURA Shunsuke - (Celtic, SCO)
11 FW MAKI Seiichiro - (JEF United Chiba, JPN)
12 GK DOI Yoichi - (FC Tokyo, JPN)
13 FW YANAGISAWA Atsushi - (Kashima Antlers, JPN)
14 DF SANTOS Alessandro - (Urawa Reds, JPN)
15 MF FUKUNISHI Takashi - (Jubilo Iwata, JPN)
16 FW OGURO Masashi - (Grenoble, FRA)
17 MF INAMOTO Junichi - (West Bromwich Albion, ENG)
18 MF ONO Shinji - (Urawa Reds, JPN)
19 DF TSUBOI Keisuke - (Urawa Reds, JPN)
20 FW TAMADA Keiji - (Nagoya Grampus Eight, JPN)
21 DF KAJI Akira - (Gamba Osaka, JPN)
22 DF NAKAZAWA Yuji - (Yokohama F Marinos, JPN)
23 GK KAWAGUCHI Yoshikatsu - (Jubilo Iwata, JPN)

Groep G

Frankrijk
Bondscoach: Raymond Domenech
  1 GK LANDREAU Mickael - (Nantes, FRA)
  2 DF BOUMSONG Jean-Alain - (Newcastle, ENG)
  3 DF ABIDAL Eric - (Lyon, FRA)
  4 MF VIEIRA Patrick - (Juventus, ITA)
  5 DF GALLAS William - (Chelsea, ENG)
  6 MF MAKELELE Claude - (Chelsea, ENG)
  7 MF MALOUDA Florent - (Lyon, FRA)
  8 MF DHORASOO Vikash - (Paris St-Germain, FRA)
  9 FW CISSE Djibril - (Liverpool, ENG)
10 MF ZIDANE Zinedine - (Real Madrid, ESP)
11 FW WILTORD Sylvain - (Lyon, FRA)
12 FW HENRY Thierry - (Arsenal, ENG)
13 DF SILVESTRE Mikael - (Manchester Utd., ENG)
14 FW SAHA Louis - (Manchester Utd., ENG)
15 DF THURAM Lilian - (Juventus, ITA)
16 GK BARTHEZ Fabien - (Marseille, FRA)
17 DF GIVET Gael - (Monaco, FRA)
18 MF DIARRA Alou - (Lens, FRA)
19 DF SAGNOL Willy - (Bayern Munich, GER)
20 FW TREZEGUET David - (Juventus, ITA)
21 DF CHIMBONDA Pascal - (Wigan, ENG)
22 MF RIBERY Frank - (Marseille, FRA)
23 GK COUPET Gregory - (Lyon, FRA)

Zwitzerland
Bondscoach: Jakob Kuhn
  1 GK ZUBERBUEHLER Pascal - (Basel, SUI)
  2 DF DJOUROU Johan - (Arsenal, ENG)
  3 DF MAGNIN Ludovic - (VfB Stuttgart, GER)
  4 DF SENDEROS Philippe - (Arsenal, ENG)
  5 MF MARGAIRAZ Xavier - (FC Zurich, SUI)
  6 MF VOGEL Johann - (AC Milan, ITA)
  7 MF CABANAS Ricardo - (FC Cologne, GER)
  8 MF WICKY Raphael - (Hamburger SV, GER)
  9 FW FREI Alexander - (Rennes, FRA)
10 FW GYGAX Daniel - (Lille, FRA)
11 FW STRELLER Marco - (FC Cologne, GER)
12 GK BENAGLIO Diego - (Nacional Funchal, POR)
13 DF GRICHTING Stephane - (Auxerre, FRA)
14 FW DEGEN David - (Basel, SUI)
15 MF DZEMAILI Blerim - (FC Zurich, SUI)
16 MF BARNETTA Tranquillo - (Bayer Leverkusen, GER)
17 DF SPYCHER Christoph - (Eintracht Frankfurt, GER)
18 FW LUSTRINELLI Mauro - (Sparta Prague, CZE)
19 MF BEHRAMI Valon - (Lazio, ITA)
20 DF MUELLER Patrick - (Lyon, FRA)
21 GK COLTORTI Fabio - (Grasshopper-Club, SUI)
22 FW VONLANTHEN Johan - (NAC Breda, NED)
23 DF DEGEN Philipp - (Borussia Dortmund, GER)

Korea
Bondscoach: Dick Advocaat
  1 GK LEE Woon Jae - (Suwon Bluewings, KOR)
  2 DF KIM Young Chul - (Seongnam Ilhwa Chunma, KOR)
  3 DF KIM Dong Jin - (FC Seoul, KOR)
  4 DF CHOI Jin Cheul - (Chonbuk Hyundai Motors, KOR)
  5 MF KIM Nam Il - (Suwon Bluewings, KOR)
  6 DF KIM Jin Kyu - (Jubilo Iwata, JPN)
  7 MF PARK Ji Sung - (Manchester Utd., ENG)
  8 MF KIM Do Heon - (Seongnam Ilhwa Chunma, KOR)
  9 FW AHN Jung Hwan - (MSV Duisburg, GER)
10 FW PARK Chu Young - (FC Seoul, KOR)
11 FW SEOL Ki Hyeon - (Wolverhampton, ENG)
12 DF LEE Young Pyo - (Tottenham Hotspur, ENG)
13 MF LEE Eul Yong - (Trabzonspor, TUR)
14 FW LEE Chun Soo - (Ulsan Hyundai, KOR)
15 MF BAEK Ji Hoon - (FC Seoul, KOR)
16 FW CHUNG Kyung Ho - (Gwangju Sangmu, KOR)
17 MF LEE Ho - (Ulsan Hyundai, KOR)
18 DF KIM Sang Sik - (Seongnam Ilhwa Chunma, KOR)
19 FW CHO Jae Jin - (Shimizu S-Pulse, JPN)
20 GK KIM Yong Dae - (Seongnam Ilhwa Chunma, KOR)
21 GK KIM Young Kwang - (Chunnam Dragons, KOR)
22 DF SONG Chong Gug - (Suwon Bluewings, KOR)
23 DF CHO Won Hee - (Suwon Bluewings, KOR)

Togo
Bondscoach: Otto Pfister
  1 GK TCHAGNIROU Ouro-Nimini - (Djoliba, MLI)
  2 DF NIBOMBE Dare - (Mons, BEL)
  3 DF ABALO Jean-Paul - (Apoel Nicosia, CYP)
  4 FW ADEBAYOR Emmanuel - (Arsenal, ENG)
  5 DF TCHANGAI Massamasso - (Malaga, ESP)
  6 MF AZIAWONOU Yao - (Young Boys, SUI)
  7 FW SALIFOU Moustapha - (Stade Brest, FRA)
  8 MF AGBOH Kuami - (Beveren, BEL)
  9 MF DOSSEVI Thomas - (Valenciennes, FRA)
10 MF MAMAM Cherif Toure - (Metz, FRA)
11 FW MALM Robert - (Stade Brest, FRA)
12 DF AKOTO Eric - (Admira, AUT)
13 FW FORSON Richmond - (JA Poire sur Vie, FRA)
14 FW OLUFADE Adekanmi - (Al Sailiya, QAT)
15 MF ROMAO Alaixys - (Louhans-Cuiseaux, FRA)
16 GK AGASSA Kossi - (Metz, FRA)
17 FW MOHAMED KADER - (Guingamp, FRA)
18 FW SENAYA Yao Junior - (YF Juventus, SUI)
19 DF ASSEMOASSA Ludovic - (Ciudad Murcia, ESP)
20 MF ERASSA Affo - (Clermont, FRA)
21 DF GUEDE Karim - (Hamburger SV, GER)
22 GK OBILALE Kodjovi - (Etoile Filante, TOG)
23 DF TOURE Assimiou - (Bayer Leverkusen, GER)

Groep H

Spanje
Bondscoach: Luis Aragonťs
  1 GK CASILLAS Iker - (Real Madrid, ESP)
  2 DF SALGADO Michel - (Real Madrid, ESP)
  3 DF DEL HORNO Asier - (Chelsea, ENG)
  4 DF MARCHENA Carlos - (Valencia, ESP)
  5 DF PUYOL Carlos - (Barcelona, ESP)
  6 MF ALBELDA David - (Valencia, ESP)
  7 FW RAUL - (Real Madrid, ESP)
  8 MF XAVI - (Barcelona, ESP)
  9 FW TORRES Fernando - (Atletico Madrid, ESP)
10 MF REYES Jose Antonio - (Arsenal, ENG)
11 FW GARCIA Luis - (Liverpool, ENG)
12 DF LOPEZ Antonio - (Atletico Madrid, ESP)
13 MF INIESTA - (Barcelona, ESP)
14 MF XABI ALONSO - (Liverpool, ENG)
15 DF RAMOS Sergio - (Real Madrid, ESP)
16 MF MARCOS SENNA - (Villarreal, ESP)
17 MF JOAQUIN - (Betis Sevilla, ESP)
18 MF FABREGAS Cesc - (Arsenal, ENG)
19 GK CANIZARES Santiago - (Valencia, ESP)
20 DF JUANITO - (Betis Sevilla, ESP)
21 FW VILLA David - (Valencia, ESP)
22 DF PABLO - (Atletico Madrid, ESP)
23 GK REINA Jose Manuel - (Liverpool, ENG)

OekraÔne
Bondscoach: Oleg Blochin
  1 GK SHOVKOVSKIY Oleksandr - (Dynamo Kyiv, UKR)
  2 DF NESMACHNIY Andriy - (Dynamo Kyiv, UKR)
  3* DF FEDOROV Serhiy - (Dynamo Kyiv, UKR)
  4 MF TYMOSCHUK Anatoliy - (Shakhtar Donetsk, UKR)
  5 DF YEZERSKIY Vladimir - (Dnipro Dnipropetrovsk, UKR)
  6 DF RUSOL Andriy - (Dnipro Dnipropetrovsk, UKR)
  7 FW SHEVCHENKO Andriy - (AC Milan, ITA)
  8 MF SHELAYEV Oleg - (Dnipro Dnipropetrovsk, UKR)
  9 MF GUSEV Oleg - (Dynamo Kyiv, UKR)
10 FW VORONIN Andriy - (Bayer Leverkusen, GER)
11 MF REBROV Serhiy - (Dynamo Kyiv, UKR)
12 GK PYATOV Andriy - (Vorskla Poltava, UKR)
13 DF CHIGRYNSKIY Dmytro - (Shakhtar Donetsk, UKR)
14 MF GUSIN Andriy - (CSK VVS Samara, RUS)
15 FW MILEVSKIY Artem - (Dynamo Kyiv, UKR)
16 FW VOROBEY Andriy - (Shakhtar Donetsk, UKR)
17 DF VASHCHUK Vladislav - (Dynamo Kyiv, UKR)
18 MF NAZARENKO Serhiy - (Dnipro Dnipropetrovsk, UKR)
19 MF KALINICHENKO Maksim - (Spartak Moscow, RUS)
20 FW BYELIK Oleksiy - (Shakhtar Donetsk, UKR)
21 MF ROTAN Ruslan - (Dynamo Kyiv, UKR)
22 DF SVIDERSKIY Vyacheslav - (Arsenal Kyiv, UKR)
23 GK SHUST Bogdan - (Shakhtar Donetsk, UKR)
*wordt vervangen

TunesiŽ
Bondscoach: Roger Lemerre
  1 GK BOUMNIJEL Ali - (Club Africain, TUN)
  2 FW ESSEDIRI Karim - (Rosenborg, NOR)
  3 DF HAGGUI Karim - (Strasbourg, FRA)
  4 DF YAHIA Alaeddine - (Saint-Etienne, FRA)
  5 FW JAZIRI Zied - (Troyes, FRA)
  6 DF TRABELSI Hatem - (Ajax, NED)
  7 DF MERIAH Mehdi - (ES du Sahel, TUN)
  8 MF NAFTI Mehdi - (Birmingham City, ENG)
  9 FW CHIKHAOUI Yassine - (ES du Sahel, TUN)
10 MF GHODHBANE Kaies - (Konyaspor, TUR)
11 FW SANTOS - (Toulouse, FRA)
12 MF MNARI Jaouhar - (Nuremberg, GER)
13 MF BOUAZIZI Riadh - (Erciyesspor, TUR)
14 MF CHEDLI Adel - (Nuremberg, GER)
15 DF JAIDI Radhi - (Bolton Wanderers, ENG)
16 GK NEFZI Adel - (US Monastir, TUN)
17 FW JOMAA Issam - (Lens, FRA)
18 DF JEMMALI David - (Bordeaux, FRA)
19 DF AYARI Anis - (Samsunspor, TUR)
20 MF NAMOUCHI Hamed - (Rangers, SCO)
21 DF SAIDI Karim - (Lecce, ITA)
22 GK KASRAOUI Hamdi - (Esperance, TUN)
23 MF MELLITI Sofiane - (Gaziantepspor, TUR)

Saudi-ArabiŽ
Bondscoach: Marcos PaquetŠ
  1 GK AL DEAYEA Mohammed - (Al Hilal, KSA)
  2 DF DOKHI Ahmed - (Al Ittihad, KSA)
  3 DF TUKAR Redha - (Al Ittihad, KSA)
  4 DF AL MONTASHARI Hamad - (Al Ittihad, KSA)
  5 DF AL QADI Naif - (Al Ahli, KSA)
  6 MF AL GHAMDI Omar - (Al Hilal, KSA)
  7 MF AMEEN Mohammed - (Al Ittihad, KSA)
  8 MF NOOR Mohammed - (Al Ittihad, KSA)
  9 FW AL JABER Sami - (Al Hilal, KSA)
10 MF AL SHLHOUB Mohammad - (Al Hilal, KSA)
11 FW AL HARTHI Saad - (Al Nasr, KSA)
12 DF KHATHRAN Abdulaziz - (Al Hilal, KSA)
13 DF SULIMANI Hussein - (Al Ahli, KSA)
14 MF KHARIRI Saud - (Al Ittihad, KSA)
15 DF AL BAHRI Ahmed - (Al Ittifaq, KSA)
16 MF AZIZ Khaled - (Al Hilal, KSA)
17 FW AL ANBAR Mohammed - (Al Hilal, KSA)
18 MF AL TEMYAT Nawaf - (Al Hilal, KSA)
19 MF MASSAD Mohammed - (Al Ahli, KSA)
20 FW AL KAHTANI Yaser - (Al Hilal, KSA)
21 GK ZAID Mabrouk - (Al Ittihad, KSA)
22 GK KHOJAH Mohammad - (Al Shabab, KSA)
23 FW MOUATH Malek - (Al Ahli, KSA)